Belgelerimiz

Norm TAM 20 yıldır imalat sektöründeki müşterilerine özel ve yaratıcı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Norm TAM, Yurtiçi ve yurt dışındaki iki yüzü aşkın müşterisine doğru çözümü, ayni hassasiyet ve 20 yıllık tecrübesi ile sunmaktadır. Takım, aparat ve mastar konuları başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

TAKIM

Norm TAM son yıllarda müşterilerimizin talebi üzerine başladığı standart takım imalatında su an önemli bir yol katetmiş bulunmaktadır. Bu doğrultuda yenilenen web sitemiz ile imalatı yapılan tüm standart ve özel ürünler tekrar derlenmiş, "Norm" markası altında müşterilerinin hizmetine sunulmuştur.

APARAT

En rijit ve en ekonomik fikstür çözümlerini müşterileriyle buluşturan Norm TAM bu alanda da iddiasını sürdürmektedir. Hem kendi tasarımları hem müşteri isteği üzerine yapılan fikstürler birçok firmada güvenle iş yapmaya devam etmektedir. Özellikle CNC frezeler için tasarlanan aparatlar ve montaj fikstürleri konusunda önemli çözümlere imza atılmıştır.

MASTAR

Norm TAM mastar imalatında, müşterilerine en ekonomik çözümü yüksek kalite anlayışı ile sunmaya ve bu konuda müşterilerine teknik destek vermeye devam etmektedir. Tampon – Çatal – Ring gibi standart mastarların yaninda geniş kapsamlı bir kontrol fikstürü portföyümüz bulunmaktadır. Norm TAM tecrübeli kadrosunu CMM cihazi, mikroskoplari ve iklimlendirilmiş kalite odası ile birleştirerek iş parçalarınızın kontrolü için yüksek kaliteli mastarlar üretmeye devam etmektedir. Diğer konu başlıkları ile ilgili ürün örneklerimize ve daha kapsamlı bilgiye web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Teknik, tecrübe, hassasiyet ve kalitenin buluştuğu bu adreste sizlerin de çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

IDS Bilişim